פיתוח מערכות
בניית מערכות תוכנה על פי דרישה, הוספה ושינוי של מערכות קיימות
 
מסחר אלקטרוני
קטלוגים ומערכות לניהול חנויות באינטרנט
 
מערכות ניהול תוכן - CMS
מערכות שמאפשרות בניה ועדכון אתרים ללא ידע מוקדם
דרושים לנו: מתכנת לאינטרנט - ידע מוכח ב: PHP, Javascript, DOM, XHTML, XML יתרון: הבנה בOOP, ידע בFlash + ActionScript, Java => גרפיקאי לאינטרנט - ידע מוכח ב: Flash, Photoshop, Freehand, עיצוב ממשקי משתמש, עיצוב אייקונים יתרון: הבנה בFlash - ActionScript, HTML, Javascript דרושים לנו: מתכנת לאינטרנט - ידע מוכח ב: PHP, Javascript, DOM, XHTML, XML יתרון: הבנה בOOP, ידע בFlash + ActionScript, Java => גרפיקאי לאינטרנט - ידע מוכח ב: Flash, Photoshop, Freehand, עיצוב ממשקי משתמש, עיצוב אייקונים יתרון: הבנה בFlash - ActionScript, HTML, Javascript דרושים לנו: מתכנת לאינטרנט - ידע מוכח ב: PHP, Javascript, DOM, XHTML, XML יתרון: הבנה בOOP, ידע בFlash + ActionScript, Java => גרפיקאי לאינטרנט - ידע מוכח ב: Flash, Photoshop, Freehand, עיצוב ממשקי משתמש, עיצוב אייקונים יתרון: הבנה בFlash - ActionScript, HTML, Javascript דרושים לנו: מתכנת לאינטרנט - ידע מוכח ב: PHP, Javascript, DOM, XHTML, XML יתרון: הבנה בOOP, ידע בFlash + ActionScript, Java => גרפיקאי לאינטרנט - ידע מוכח ב: Flash, Photoshop, Freehand, עיצוב ממשקי משתמש, עיצוב אייקונים יתרון: הבנה בFlash - ActionScript, HTML, Javascript דרושים לנו: מתכנת לאינטרנט - ידע מוכח ב: PHP, Javascript, DOM, XHTML, XML יתרון: הבנה בOOP, ידע בFlash + ActionScript, Java => גרפיקאי לאינטרנט - ידע מוכח ב: Flash, Photoshop, Freehand, עיצוב ממשקי משתמש, עיצוב אייקונים יתרון: הבנה בFlash - ActionScript, HTML, Javascript
 מערכת ניהול תוכן - CMS
אתרים דינמיים, ניתנים בקלות לעדכון ללא צורך בידע מוקדם. אתר דינאמי יכול להיות אתר יצוגי קטן עם שלושה דפים או מערכת פורטל ענק עם ניהול משתמשים כתבות בלוגים ועוד מה שחשוב הוא לא הגודל אלא יכולת ניהול התוכן, ואנחנו בגביש פיתוח אתרים עושים את כולם, מהאתרים הקטנים ועד הגדולים, סטנדרטיים או עם דרישות מיוחדות, וכולם עם מערכות ניהול תוכן ניתנות לעריכה ושינוי.

מסחר באינטרנט - eCommerce
מערכות מסחר אינטרנטיות מיועדות לאפשר לכלל הגולשים מכל מקום בעולם לרכוש את המוצרים שאתה מספק. מסחר אלקטרוני הוא שוק מתפתח ודינאמי, הפונה לקהלים רחבים יותר מאילו שקיימים עבור העסק שלך היום.

קטלוגי מוצרים אינטרנטי
חנות באינטרנט היא לא תמיד הפתרון הנכון, לפעמים נחוץ רק לראות ולחוות ואז... להתקשר.

קידום אתרים SEO
קידום אתרים הוא התחום שבו גורמים לאתר שלך להיות זמין יותר עבור כלל הגולשים באינטרנט, בעזרת מנועי החיפוש. למקום שבו האתר מופיע בעת חיפוש על ביטוי מסוים יש השפעה גדולה על כמות הכניסות לאתר שלך. אם אתה לא מופיע בין האתרים הראשונים, רוב הסיכויים שהגולש לא ידע בכלל שהאתר שלך קיים. כולם מציעים לרשום את אתרך במנועי החיפוש, זו לא החוכמה. אנחנו נעזור לך לרתום את הכוח העצום הטמון במנועי החיפוש – הכוח להביא את הלקוח הבא שלך ישר אלך, בלי מתווכים, בעזרת טכניקות בדוקות ועל פי התקנים הנהוגים. כי באינטרנט יותר מכול מקום אחר אם אתה לא שם אתה לא קיים.

מצגות
עיצוב ובנית מצגות HTML, DHTML, FLASH – לכל מטרה.

גרפיקה
לאתר חדש או ישן, תמונה לבאנר או קמפיין פרסום דינאמי באינטרנט.

ייעוץ
לבדוק ולהבין, מה הצרכים שלך והאם הפתרון שמונח לפניך עונה עליהם.

תחזוקה
אנחנו מציעים שרותי תחזוקה ועדכון לאתרים קיימים אם במסגרת קידום האתר, חידוש או תחזוקה שותפת, יש לנו מה להציע.

שמות דומיין ואחסון האתר
במידה ועדיין אין לך שם דומין אנחנו נעזור לך לרכוש דומין שישקף את העסק שלך. תוכל למצוא אצלנו גם מענה לאחסון האתר על גבי שרתים מתקדמים.

 
כניסה ללקוחות  
שם משתמש
סיסמא
אתרים חדשים  
סקרים  
איזה סוג אתר מעניין אותך?

אתר תדמית
גלרית תמונות
קטלוג מוצרים
חנות
פורטל/אתר קהילה
כל האפשרויות

צור קשר   ||   אודות החברה   ||   מפת האתר   ||   כל הזכויות שמורות לגביש פיתוח אתרים   ||   דרושים לנו   ||   קישורים   ||   ראשי