מתחילים עסק חדש? יש לכם עסק קיים? זה לא באמת משנה. הרי ברור שאתם מעוניינים למכור הרבה יותר! אנו בשופאפ מומחים בהקמת חנויות וירטואליות מתקדמות אשר ייעודם הינו הגדלת החשיפה וההמרות של החנות האינטרנטית שלך. אז מה זה אומר להקים חנות וירטואלית ומה צריך לעשות כדי להתחיל? אנו כאן לענות על כל השאלות.

למי מתאימה חנות מסחר אלקטרונית?

  1. עסקים קיימים שרוצים להגדיל הכנסות ואת קהל הלקוחות הקיים שלהם המבוסס על לקוחות מקומיים.
  2. עסקים חדשים שרוצים להתחיל למכור את המוצרים שלהם דרך האינטרנט ולחסוך את העלויות של השכירות, מוכרים וכדומה.
  3. עסקים שמעוניינים לפתוח אתר בשיטת ה-DropShipping/Affiliate

הקמת חנות וירטואליות לעסק קיים

בעלי חנויות פיזיות מודעים היטב לכך שכיום לקוחות רבים מבצעים את הרכישות שלהם באינטרנט. לכן, מי שלא נמצא שם, לא קיים. כיום כל חנות חייבת להשתתף בזירה האינטרנטית ולהפגין נוכחות פעילה שתאפשר לה להגיע לקהלים רבים וחדשים. בעזרת אתר המסחר בעלי החנויות יכולים להפוך את העסק מלוקאלי לכלל ארצי ואף עולמי. אנו בשופאפ מציעים לעסקים קיימים חנות וירטואלית בהתאמה אישית לפי אופי העסק הקיים בהתאמה למיתוג הנוכחי.

הקמת חנות וירטואלית לעסק חדש ללא חנות פיזית

כיום האופציה להיות בעל עסק ללא מקום פיזי קורצת לעשרות אלפי ישראלים. לכן, אנו בשופאפ מציעים מסלול מיוחד לכאלה המעוניינים להקים חנות מאפס. יש לכם מוצר שאתם מייבאים/מעוניינים לייבא? מוצר שאתם מעוניינים למכור? אנחנו נקים לכם חנות וירטואלית המתאימה למחשב הנייח ולטלפון הנייד ותאפשר לכם למכור את מוצרכם בקלות וכמובן לנהל את החנות והמוצרים בקלות.

הקמת חנות לצורכי Affiliate/Dropshipping

אנו מומחים בהקמת אתרים מסוג אלה עם התמשקות מלאה לAmazon או לAliexpress. המערכות שלנו יודעות למשוך בצורה אוטומטית את התמונות, טקסטים, תכונות וכדומה. כמו כן, המערכת שלנו יודעת לעזור לכם להחליט כמה אחוזי רווח תרצו להרוויח על כל מוצר.

מעוניינים להקים חנות וירטואלית? פנו אלינו עכשיו 058-555-55-03

שופאפ – חנויות וירטואליות שבאמת מוכרות